آراد برندینگ
خانه / خرما پیارم / خرما پیارم و نکاتی درباره خرید و فروش بین المللی خرما

خرما پیارم و نکاتی درباره خرید و فروش بین المللی خرما

خرما پیارم منبع غنی آنتی اکسیدان و پتاسیم است. انواع متعددی از خرما در سراسر جهان کشت می شود که از مهم ترین آنها می توان به خرمای ایتیما، هالاوی، هایانی، مجول و غیره اشاره کرد.

مصرف خرما به درمان بیماری های زیادی کمک می کند. برای مثال آنتی اکسیدان های موجود در خرما باعث پیشگیری از لخته شدن خون داخل رگ ها و آترواسکلروز می شود. همچنین خرما باعث کاهش کلسترول و استرس اکسیداتیو می شود. آهن موجود در خرما به رفع کم خونی نیز کمک می کند.

خرما پیارم

هر دانه خرما در حدود ۲۰ کالری دارد. همچنین کلسیم موجود در هر دانه خرما حدود ۲.۸ میلی گرم است. تانن ها یکی از انواع آنتی اکسیدان ها محسوب می شوند که به وفور در خرما وجود دارند.

خرما پیارم

پیارم نام یکی از انواع خرمای مورد کشت در ایران است که به صورت ویژه در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان به صورت انبوه برداشت می گردد. رنگ این خرما قهوه ای تیره می باشد. پوست خرمای پیارم به گوشته آن چسبیده است.

صادرات خرما پیارم در ایران به صورت انبوه صورت می گیرد. خرمای پیارم به دلیل پوست نازک و ظاهر زیبا علاوه بر خارج کشور، در داخل نیز از فروش خوبی برخوردار است. قند موجود در خرمای پیارم، از نوع فروکتوز است.

خرما پیارم

نام نخلی که خرمای پیارم از آن برداشت می شود، نخل فسیل می باشد. این نوع نخل در برابر شوری بسیار مقاوم است. از این رو رشد آن در مناطق جنوبی کشور که آب شوری دارد، با مشکل مواجه نخواهد شد.

خرما پیارم از اوایل شهریور ماه الی اواخر آبان ماه برداشت می شود. پس از شستشوی دانه های خرما، این محصول درون جعبه های مخصوص قرار داده شده و برای صادرات به سایر کشورها آماده می شود.

کشورهای خریدار خرمای ایران کدامند؟

کشور هند با خرید بیش از ۴۳ میلیون خرما از ایران اولین کشور وارد کننده خرمای ایران است. کشور پاکستان با ۳۴ میلیون دلار وارد کننده دوم و کشور قزاقستان با خرد ۲۶ میلیون خرما رده سوم را به خود اختصاص داد.

خرما پیارم

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
زينب صادقي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09132781434
پست الکترونيکي: szeynab27712@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خرما و معرفی ۹ مدل خرما که شما راجع به آن نمی دانید!

فروش خرما  ۹ مدل خرما که شما راجع به آن نمی دانید ! انواع مختلفی …

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران